Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka

 

O štěňátka se starám se svými páníčky dohromady. Dokud nejsou moji drobečkové dostatečně velcí nato, aby mohli jít běhat ven, spíme všichni spolu i s páníčky v jedné místnosti. Páníčkové mi pomáhají udržovat štěňátka čistá a dávat pozor, abych třeba nějaké z mých dětiček nezalehla. Já jsem jim moc vděčná, že mi pomáhají, a tudíž si můžu občas odpočinout.
Jakmile štěňátka trochu povyrostu a začnou běhat, zůstáváme venku už celý den.  V noci spíme se štěňátkama venku v mé boudičce. Tam s námi už moji páníčkové nechtějí. Já nevím proč. Místa je tam dost. Ale chodí si s námi každý den hrát a běhat. A to je moc fajn.
Také za námi chodí spoustu lidských kamarádů, aby se podívali na mé děti. Jsem vždy patřičně pyšná, protože se jim štěňátka moc líbí. Vždyť to znáte, všechna mláďátka jsou roztomilá. Štěňátka jsou také ráda, že poznávají nové lidi.
S Věrkou a Petrem se také chodíme dívat na různá zvířátka, jako jsou králíčkové, andulky a taky mí psí kamarádi, aby se štěňata co nejdříve otrkala a byly z nich pořádní psi. Ani strašpytlové z nich nejsou, jelikož hlasité rány a jiné zvuky dávno znají, a proto z nich mají pro strach uděláno.
Než odejdou mí děti s novými lidskými kamarády, snažím se, abych je už měla jaksepatří vychované a socializované. To nevím, co přesně znamená, ale prý to tam mám naťapkat. Jsou také odčervena, očkována, tetována a vyšetřena na CEA. Pak už si jen dopisujeme a občas se navštívíme. 
 

 Moje děti: 

"Vrh 07", čili "vrh A" Honey Milk

"Vrh 06", čili "vrh L" Gasko Prim

 

 

tatínek

 

Obrazek

Štěňátka jsou pod chovatelskou stanicí Gasko Prim, protože páníčkové ještě v té době neměli chovatelskou stanici Honey Milk. Tak byla Lenka Svobodová tak hodná a propůjčila nám její jméno.       

 

Obrazek 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tak to jsou moje první dětičky.